חפשו נושא או בעל עסק:

איפור עיניים בסגנון מעושן

איפור מעושן יוצר מראה מעניין ומתוחכם. סגנון איפור זה יוצר מסגרת לעיין ועוזר להבליט את צבעה.

מהו מקור הביטוי "איפור מעושן"?

איפור מעושן עובד על העקרון של מריחת צללית עם צבע חזק סביב העין וככל שמתרחקים מן העין הצללית הולכת ומטשטשת בדומה לעשן שהולך ומתערפל ככל שמתרחקים ממקורו.
איפור מעושן יוצר מראה מעניין ומתוחכם. סגנון איפור זה יוצר מסגרת לעיין ועוזר להבליט את צבעה.


בעבר נחשב האיפור המעושן לאיפור כבד ודרמטי, שכן נהגו לאפר בסגנון זה בעיקר בצבעים כהים כמו שחור, אפור כהה, כחול כהה וכו'. כיום משתמשים בסגנון האיפור המעושן גם בצבעים בהירים על אותו העקרון – שכבת צבע מרוכזת על גלגל העין וטשטושו למרחב.

איך מאפרים את העיניים בסגנון איפור מעושן?

1. הכנת בסיס האיפור – מורחים מייק-אפ או קונסילר על כל שטח העפעף עד הגבה ואז מפדרים את האזור ומנגבים שאריות שהצטברו בחריצי העפעף. בסיס האיפור חשוב להצלחת האיפור המעושן.

2. מורחים את הצללית בעזרת מברשת פלאף קטנה על כל גלגל העין, מספר פעמים עד שמתקבל צבע עמוק הזהה לצבע הצללית. יש להקפיד לא לעלות עם הצבע מעל גלגל העין.


3.  מתחילים בפעולת טשטוש הצללית כלפי מעלה לשטח שמעל גלגל העין ועד לעצם הגבה. עדיף בפעולה זו להשתמש במברשת פלאף רחבה. ממשיכים בפעולות הטשטוש כלפי מעלה עד שהגבולות הברורים נעלמים ונוצרת המשכיות עדינה בין הצבע החזק על גלגל העין והצבע העדין יותר שמעליו. רצוי אחרי פעולת הטשטוש לחזק מעט את צבע הצללית מעל גלגל העין.

4.  עוברים לקו הריסים התחתון. בעזרת פלאף קטן מורחים קו צבע צמוד לריסים , מנקים את המברשת ומטשטשים את הגבול. את הקו  ריסים תחתון אפשר לעשות עבה או דק, בהתאם לתוצאה הרצויה. חשוב לחבר את התיחום בקו הריסים התחתון עם הצללית בגלגל העין ולסגור את הפינה החיצונית של העין.


5. מסיימים את אפקט האיפור המעושן ע"י מריחת מסיבית של מסקרה או הדבקת ריסים להדגשה.


 

אתר אינפוריופי- In4yofi : פורטל יופי המרכז רופאים, מטפלים, שירותים ומוצרים בתחומי האסתטיקה והטיפוח, לגבר ולאישה. מגוון נושאים בליווי תמונות, מבצעים וטיפים.

למגוון מאפרות, מאפרים ומכוני יופי המתמחים באיפור מקצועי ואיפור גוף

מאמר, איפור מעושן, איפור עיניים, צללית עיניים
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | תנאי שימוש | צור קשר | קישורים | בעל עסק - הצטרף עכשיו!